Online edukacija o umjetničkom pravcu Pop art iz perspektive povijesti umjetnosti i praktičnim aktivnostima za vrtić koje su provedene u praksi!
Projektni pristup razvoju edukacija - implementacija sadržaja u praksi za vrjeme razvoja edukacije i stvaranje know how provedbenih alata - osobitost je KoHo pedagogije. Projektne edukacije razvijaju teorijsko-praktičarski timovi i obuhvaćaju teorijski sadržaj i praktične aktivnosti koje su već implementirane i dokumentirane u praksi!
Djela u Pop Art stilu potiču radost, zabavu, veselje i omogućuju bogato kolorističko i kreativno izražavanje. U vrtiću u kojem je proveden projekt, stvoreno je umjetničko okruženje živih boja koje komunicira emociju sreće i potiče na izražavanje!
Pop art je više od umjetničkog stila, to je mindset i pogled na svakodnevicu, igra kreativnosti koja od svakodnevnih predmeta stvara art; Pop art je humor i poruka.
Pop art (skraćenica od engleskog popular art) je umjetnički pokret koji se pojavio 1950-ih godina u Velikoj Britaniji i SAD-u. Vrhunac svog razvoja dosegao je 1960-ih godina. Pop art je popularna, svima dostupna i široko rasprostranjena umjetnost (već u samom imenu otkrivamo značenje pokreta koji traži prihvaćanje veće populacije). Ovaj stil ima jak utjecaj i danas. Ovaj pokret je možda najbolje opisao umjetnik Richard Hamilton kao: popularnu, prolaznu, potrošnu, jeftinu, masovno proizvedenu, mladu, dosjetljivu, duhovitu i glamoroznu umjetnost (TATE a, n.d.).
Trenutno nema otvorenih Zoom termina, edukacija je dostupna kao klik edukacija (klik pristup).
Trajanje: 90 min
Ne odgovara Vam termin? Edukaciji možete pristupiti u željeno vrijeme na našoj web platformi preko Vašeg jedinstvenog linka.
Što je klik pristup?
Kotizacija obuhvaća: edukaciju, materijale i potvrdu o sudjelovanju.
24 €
Ako imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica vezanih uz prijavu, slobodno nas kontaktirajte!
Ako imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica vezanih uz prijavu, slobodno nas kontaktirajte!
Nakon ispunjavanja obrasca primit ćete mail sa svim informacijama te ćete nam nakon toga
javiti i imena sudionika i njihove mailove za slanje pristupa.